Ana Sayfa Tarihe lkelerimiz Visyonumuz Misyonumuz Teskilatimiz Mevzuatlar letiim
Sik Sorulan Sorular ikayet Formu   

Dikkat Edilcek Hususlar Ýdari Para Cezalarý Hakkýnda

EMEKLİYE AYRILAN PERSONELİMİZ İÇİN VEDA YEMEĞİ
Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü bünyesinde şoför olarak çalışan Mustafa ALKAN’ın emekliye ayrılması sebebiyle veda yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemeğe Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet ÇETİN, Zabıta Müdürü Sebati DEMİRCİ ve belediye personeli katıldı.
Yemek sonrası açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet ÇETİN; “Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü’nde çalışan Mustafa ALKAN kardeşimiz bir ömür boyu sizinle birlikte çalıştılar. Tokat halkına hizmet etmenin onuru ve huzurunu yaşadılar ve emekliye ayrıldılar. Hizmet sektöründe sadece yanımızdan ayrıldılar, kardeşimiz olarak sürekli gönlümüzde olacak. Bundan sonraki yaşantısında hayırlı ömürler diliyoruz. Çalıştığımız dönemde çalışkanlığını, görev azmini gördük. Tüm arkadaşlarımıza sağlıklı ömür ve hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde emekli olmalarını diliyorum.
Zabıta Müdürümüz Sebati DEMİRCİ beye ağabeylik yaptığından, sizleri bir arada burada buluşturduğundan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
Tokat halkının rahatı, huzuru için, insanlarımızın rahat bir şekilde yaşamaları, gerek işyerlerinin denetimi, gerek kaldırımlarla ilgili ve birçok konuyla ilgili ayrıca imar kaçak inşaat biriminin de Zabıta Müdürlüğümüze bağlanmasıyla görevlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Mustafa ALKAN kardeşimize hayırlı ömürler diliyorum” dedi.
Daha sonra Belediyemiz Zabıta Müdürü Sebati DEMİRCİ emekli olan Mustafa ALKAN’a hediyesini takdim etti.
Tarih: 21.02.2013       Bu Sayfa 3875 kez okundu.
FOTOĞRAFLAR